Soľné tablety na úpravu vody

Kvalita vody je dôležitým aspektom zdravia v každej domácnosti. Preto by ste na ňu nemali zabúdať ani vy. Hoci žijeme v oblasti, kde je pitná voda dostupná priamo z vodovodného kohútika, niekedy sa môže stať, že kvalita vody je nižšia. Môže to byť spôsobené prítomnosťou rôznych nečistôt či chemikálií. Práve v takomto prípade vám môžu pomôcť naše soľné tablety na úpravu vody. Takáto soľná tableta je vyrobená z chloridu sodného (kuchynská soľ) alebo z inej chemickej zlúčeniny, ktorá obsahuje chlór. Vďaka týmto tabletám sa zvýši obsah chlóru vo vode, vďaka čomu sa zneškodnia baktérie. Soľné tablety napomáhajú udržiavať vodu bezpečnú a kvalitnú.

pohar vody

Takáto tabletovaná soľ sa využíva napríklad aj pri úprave a dezinfekcii vody v bazénoch. Množstvo, ktoré použijete, závisí od množstva vody, ktorú potrebujete vyčistiť. Je potrebné dbať na odporúčania výrobcu a nepridať viac, ako je potrebné. Tabletovaná soľ má mnoho výhod. Jednou z nich je ľahké uskladnenie. Nezaberú veľa miesta. Použitie tabletovanej soli je jednoduchá záležitosť. Nasypete ju do úpravovne vody alebo do zmäkčovača vody a o zvyšok sa už nemusíte starať. Soľ sa rozpustí a voda sa tak stane bezpečnejšou pre vaše zdravie. Tabletovanú soľ môžete taktiež pridať aj rovno do a bazéna. Vďaka tomu bude voda určená na kúpanie dezinfikovaná a čistá.

cista voda

V našej ponuke nájdete soľné tablety, ktoré sú vyrobené na Slovensku. Vďaka tomu podporíte aj slovenskú ekonomiku a výrobu. Soľné tablety sú vyrobené z najkvalitnejšej varenej soli. Vďaka tomu sa vaša voda stane opäť bezpečnou a vhodnou na používanie. Naša tabletovaná soľ spĺňa najvyššie normy a tak sa nemusíte obávať nechcených účinkov či nebezpečných látok. Využite teda naše soľné tablety na úpravu vody vo vašej domácnosti či vo vašom podnikaní. Vďaka nim bude vaša voda kvalitná bez baktérií a bezpečná pre zdravie jej používateľov.