Ekologické prepravky

Ak hľadáte spoľahlivého partnera v oblasti prepravy tovarov spoločnosť Schoeller Allibert je tým pravým partnerom. Spoločnosť je popredným európskym výrobcom a vývojárom prepravných obalov. Na trhu pôsobí viac než 50 rokov a svojimi inováciami patrí medzi popredných výrobcov. Spoločnosť Schoeller Allibert sa neustále snaží vyvíjať nové technológie a neustále tak zlepšovať svoje výrobky. Spoločnosť si uvedomuje dôležitosť ekológie a preto jej plastové prepravky a palety sa dajú používať opakované a majú dlhú životnosť. Ak sú plastové prepravky alebo palety po životnosti prepravky sa zrecyklujú a použijú na výrobu nových prepraviek alebo iných plastových výrobkov, ktoré spoločnosť vyrába.

Plastová prepravka

Okrem toho ponúkajú svoje inteligentné veľkoobjemové plastové paletové kontajnery na prenájom, čo šetrí nie len životné prostredie ale aj peniaze. Výhodou je, že nemusíte dopredu platiť žiadnu zálohu a cena prenájmu je fixné daná. Ušetrené peniaze, tak môžete ďalej použiť na zvelebenie svojho podnikania. Produkty spoločnosti Schoeller Allibert sú použiteľné v rôznych odvetviach ako napríklad v potravinárskom, automobilovom priemysle, ale aj v poľnohospodárstve a v maloobchode.

plastová pivná prepravka

V ponuke spoločnosti nájdete široký sortiment plastových prepraviek a veľkoobjemových kontajnerov. Svojim zákazníkom sa spoločnosť snaží maximálne vyhovieť, a preto okrem štandardne vyrábaných výrobkov vyrábajú aj produkty na mieru podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov. V ponuke spoločnosti okrem klasických plastových prepraviek nájdete prepravky, ktoré majú pridanou hodnotou navyše a tým je originálny dizajn. Vybrať si tak môžete plastové prepravky z viacero originálnych dizajnov, alebo si môžete na ne umiestniť logo svojej spoločnosti. Získate prepravky, ktoré budú jedinečne a zároveň budú pre vás dobrou reklamou.