Smutný príbeh

Dnes vám budem rozprávať jeden príbeh, ktorý sa skutočne stal a je celkom dosť smutný. Tak si pokojne k tomuto príbehu uvarte kávu, alebo čaj a dajte si niečo dobré na zub, pretože to bude celkom dlhý príbeh. Mala som jednu kamarátku. Už to je asi päť rokov, čo sa to stalo, ale má to následky doteraz. O čo sa jedná a prečo, to sa hneď dozviete. Tá moja kamarátka si našla jedného chlapa cez zoznamku. Vtedy za sebou mala celkom dosť nevydarených vzťahov. A pretože som bola jej najlepšia kamarátka, tak som si priala, aby to už konečne ten z tej zoznamky bol ten pravý. No keď mi ukazovala jeho fotku, tak som musela uznať, že je fešák.

sex

Bol to pekný blondiak, mal okolo štyridsať rokov a modré oči. Taký ten typ muža, z ktorého vyžaruje charizma a mohol by mať desať žien. Lenže on si na zoznamke začal písať práve s tou mojou kamarátkou a po nejakom čase sa aj rozhodli, že sa stretnú (asi po dvoch mesiacoch písania). Moja kamarátka sa mi ešte zverovala, kedy s ním má schôdzku a ja som jej držala palce. Schôdzka dopadla veľmi dobre a vyzeralo to, že je to ten pravý, hrozne si rozumeli a padli do oka. Aj kamarátka verila tomu, že už sa usadí a možno s ním raz bude mať rodinu. A bolo to nečakane a skôr, než si myslela.

sex

Po dvoch mesiacoch vzťahu s ním otehotnela. On mal zo začiatku z dieťaťa radosť, ale postupom času sa úplne začal meniť. A v čase tehotenstva ju začal podvádzať a kamarátka raz bohužiaľ objavila v jeho telefóne, že tam má jednu pani, s ktorou si vypisuje erotické správy a tiež s ňou aj spí, takzvaný sex kontakt Privatportal. Okamžite s ním ukončila všetky vzťahy a bohužiaľ ich na dieťa sama. Je mi jej hrozne ľúto, pretože si tak veľmi priala kompletnú rodinu a verila tomu, ale nevyšlo to. Snažím sa ju psychicky podporovať ako len to ide, ale nie je na tom práve najlepšie a aj mňa to bolí kvôli nej.