S mikinami sa roztrhlo vrece, sú ich plné obchody s módou

Bundy, kabáty či hrubšie svetre alebo mikiny patria k odevom, ktoré sa obliekajú na spodné, tenšie oblečenie, aby sme si vrstvami kúskov odevov zabezpečili teplo, ktoré si potrebujeme zachovať hlavne v chladnejších dňoch. Vrstvenie je vynikajúci spôsob ako byť v momente vyzlečený, ak sa oteplí a naopak, v prípade náhleho ochladenia sme opäť rýchlo chránení. Mikiny sa udomácnili aj v pánskych šatníkoch.

Bez spomínanej kapucne ani krok!

Pohodlie je motto predovšetkým mužskej populácie, tá totiž uprednostňuje komfort pri nosení v každom prípade a pri každej príležitosti. Kravaty a priliehavé saká nie sú veľmi obľúbené, zato mikiny v akomkoľvek strihu nájdeme takmer u každého muža. Nemá zmysel tvrdiť, že nejde o veľmi populárny kúsok odevov, muži ich nosia k džínsom, látkovým nohaviciam, bermudám, spolu so športovou mikina s kapucnou panska obuvou tvoria perfektný a pohodlný celok na každý deň.

Internetový obchod Big Star je známy už zopár rokov a muži si obľúbili aj ich oblečenie, lebo je šité z kvalitných a na dotyk príjemných materiálov, čo je hlavná požiadavka mužských zákazníkov. Farebné varianty sa takisto postupne menia a muži čoraz viac siahajú aj po jemnejších púdrových odtieňoch oblečenia. Klasika v černej, kaki, hnedej alebo sivej či tmavomodrej je základ, k nim sa pridávajú aj ružové, biele či žlté alebo červené odtiene hlavne pre mužov, ktorí chcú vyniknúť a neboja sa viditeľnosti.

Teplejší materiál na mikinu do chladného počasia

Strihy sú takisto veľkorysé a dovoľujú mužom pohybovať sa bez pocitu stiesnenia, zapínanie je riešené gombíkmi, zipsom alebo existujú mikiny, ktoré sa obliekajú cez hlavu, teda nemajú žiadny zo spomínaných typov zapínania. Mnohí muži pri nákupe prihliadajú na to, či má mikina kapucňu, pretože s ňou ide o dokonalý kúsok odevu. Kapucňa nemá ani tak praktický význam, ale estetický. Muži sa v nich cítia dokonalo ukrytí a trendovo oblečení, nech sa vyberú kamkoľvek počas dňa, tento kúsok šatníka bude ich sprievodcom.