S.R.O. na predaj

New w Roman,Times,serif;“>Predaj spoločnosti s ručením obmedzením cena

Spoločnosť s ručením obmedzeným sa zaraďuje medzi najznámejšie formy podnikania v našej malej krajine. Okrem titulu “najznámejšia“, spoločnosti prináleží aj hodnosť najpoužívanejšia forma podnikania. Zaraďuje sa aj medzi podnikanie, ktoré dosahuje najväčší ročný zisk. Na tento druh podnikanie budete potrebovať splatiť celkove imanie firmy, ktoré je vo výške 5000€. Jeden spoločník by mal pritom zaplatiť, teda vložiť nie menej ako 750€. Stým, že celkove imanie, ale aj podiel spoločníkov sa môže kedykoľvek navyšovať. Jeden spoločník môže mať v jednej spoločnosti len jediný podiel.

S.R.O.

Každý podel je udávaný v percentách. Ak ste ľudia, ktorí preferujú všetko ihneď, čiže, čo najrýchlejšie potom by ste mali vážne pouvažovať o kúpe spoločnosti s ručením obmedzeným, ktorá už založená je. Spoločnosti na predaj sú, teda určené pre každého kto chce alebo potrebuje začať podnikať, čo najskôr. Kúpa existujucej spoločnosti mu to umožni, keďže tieto spoločnosti sú priam na to “stavané”. Založenie novej spoločnosti by vás stalo rozhodne nemalo času.

S.R.O.

A keďže času je pomerne malo tento časový benefit je pre vás, ako začínajúcich podnikateľov rozhodne veľkým prínosom. No okrem času ušetrite aj nejaké tie finančne prostriedky. Všetky takéto firmy, ktoré sa predávajú majú už splatené základné imanie v minimálnej výške 5000€, ktoré sme už spomínali. Tento benefit určite ocení nie len začínajúci podnikateľ, ale aj ľudia, ktorí nejaké skúsenosti s podnikateľskou činnosťou už majú. Inovatívnou a modernej možnosťou je aj kúpa ready-made spoločnosti. Jedna sa narozdiel od už existujúcich firiem o novozaložené spoločnosti. Tieto spoločnosti nemajú žiadnu predchádzajúcu históriu spojenú s podnikaním, keďže vznikli len nedávno, a to za účelom následného predaja.