Objavte sami seba v senzuálnych masážach

Poznáte film pre deti i dospelých s názvom „Nekonečný príbeh“ z roku 1984? Objaví sa v ňom krásna scéna, ako putuje bojovník na strane dobra menom Atrei krajinou kúziel a stretne sa tam s dvoma bránami „Sandonoriko“, ktoré dôkladne preverujú vnútornú silu a schopnosti každého jedinca. V prvej bráne sa preukáže, či si skutočne dotyčná osoba verí, a pozná svoju cenu, av tej druhej má Atrei za úlohu pozrieť sa sám do svojho vlastného vnútra – do svojho zrkadla. Niektorí ľudia, hoci sa vám to nezdá, pred sebou samým utekajú, a radšej sa venujú iluzórnym, falošným predstavám nesprávneho životného štýlu.

senzuálna masáž

Mať pred sebou sám seba a riadiť sa vlastnou intuíciou je v súčasnom svete veľmi náročné, mali by sme preto tiež využiť všetky dostupné príležitosti na pomoc z rôznych zdrojov, aby sme to tu tiež zvládli. Jedným z nich sa môžu stať senzuálne masáže. Ich cieľom je otvoriť emocionálnu rovinu a skrze ňu spracovávať postupne väčšinu blokád, nahromadených v priebehu života z rôznych situácií, najmä v kontakte s ľuďmi. Veľa blokov pozbierame v rodine už ako deti, do toho sa pridajú bloky zo školy a zo zamestnania a jednoduché to nie je ani v partnerských vzťahoch. Rozmotávať potom nitky problémov, ktoré sa viažu jeden na druhý, je vždy náročné vtedy, ak nie sme emocionálne vyrovnaní, preto sú nápomocné senzuálne masáže, ktoré nás okrem toho vykonajú aj bránou rozkoše a slasti a navodia smer k pochopeniu zmyslu života.

masážny salón

K senzuálnym masážam odporúča pridať aj masáže chodidiel, hovorí sa tomu reflexná terapia a tá zas napomáha stimulovať energiu na prácu vnútorných orgánov. V kombinácii so senzuálnou masážou potom vzniká masážny komplex, jeden z najúčinnejších na svete, s ktorým môžeme docieliť významné terapeutické výsledky a prežívať potom šťastný a spokojný život. Masáže sú jednou z ciest, ako si život aj významne predĺžiť, ako lepšie regenerovať telesné bunky, mimochodom, viete, že ľudské telo nebolo stvorené preto, aby sa dožívalo takého nízkeho veku sto rokov, ale môžeme žiť oveľa dlhšie, dokonca až tisíc rokov?