Na osvetlenie veľkých plôch sú vhodné LED reflektory

V súčasnosti sa na trhu udomácnili LED svetelné zdroje. Táto technológia je moderná a prináša spotrebiteľom novinky v podobe kvalitných osvetľovacích telies, ktoré spĺňajú všetky nároky súčasnej doby, sú úsporné, ekologické a zároveň dlho vydržia. Nahradia všetky typy svietidiel vrátane hlavných zdrojov svetla.

Reflektor v elegantnom čiernom ráme

Osvetľovanie interiérov či exteriéru je v súčasnosti pod taktovkou kvalitnej modernej LED technológie, ktorou sa vyrábajú všetky typy svietidiel a plnohodnotne dokážu nahradiť klasické halogénové svietidlá. Okrem dekoratívnej funkcie či použitia ako náladové osvetlenie sa osvedčili aj ako hlavné zdroje osvetlenia. Ponúkajú široké spektrum možností a praktického využitia.

LED technológia zasiahla do tohto segmentu plnou silou a dnes sa vyrábajú LED žiarovky, panely, trubice, reflektory či pásiky. Veľmi praktické je prevedenie LED reflektorov, ktoré sú výbornou náhradou tých tradičných, no majú oproti nim niekoľko výhod, napríklad sú veľmi úsporné, ale svietivosť si zachovávajú stále rovnakú, majú dlhú životnosť a sú priateľské k životnému prostrediu. Na stránkach firmy LEDprodukt s.r.o. nájde každý zákazník led reflektor kvalitné reflektory s čipom MCOB značky GENESIS, ktoré vďaka krytiu IP65 je možné používať vo vnútornom aj vonkajšom prostredí.

Zaujímavý odtieň svetla

LED reflektory majú slim konštrukčný tvar, ktorý im umožňuje umiestnenie aj do doposiaľ neprístupných kútov miestnosti. Majú primeraný výkon, takže osvetlia všetko, čo budete chcieť vidieť. Výborne nasvietia napríklad historické pamiatky, billboardy, parkoviská, cesty, ale sú šikovným pomocníkom aj v dielňach či ateliéroch, pretože sa dajú jednoducho premiestniť a nechať voľne položené na mieste, kde vám to najviac vyhovuje a nemusíte ich prichytávať na pevno. Všetky komponenty v týchto svietidlách sú kvalitné a originálne, reflektory sa vyrábajú v čiernej a bielej farbe rámu, v okrúhlom či hranatom tvare, výber je na spotrebiteľovi, ktorému typu dá prednosť, obchod však zaručuje iba kvalitné výrobky.