Farebné a zaujímavé nechty

Príprava géových nechtov je síce náročnejšia a takisto časovo dlhšia, ale výdrž a odolnosť gélových nechtov je neporovnateľná s lakom na nechty. A množstvo žien si upravuje svoje nechty v pohodlí domova. V podstate na tom nie je nič zložité. Stačia vám kvalitné produkty, vďaka ktorým si dokážete spraviť nechty aj sami. Produkty na profesionálnej úrovni na prípravu gélových nechtov nájdete na d-nails.sk. Ale teraz trochu viac o typoch nechtov.

jarné nechty

Jarné nechty

Jeseň je známa skôr prirodzenými jednofarebnými nechtami v odtieňoch Nude farieb, akými sú hnedá či béžová. No jar ponúka úplne iné možnosti. V prírode všetko rozkvitá, vychádza slnko a všetko sa prebúdza. A práve preto aj naše nechty by mali hrať farbami a nemali by sme sa báť ani rôznych nechtových aplikácii. Zabudnite na nálepky, ktoré ste používali možno pred desiatimi rokmi. Techniky aplikácii na gélové nechty sú v dnešnej dobe na oveľa vyššej úrovni. Veľmi obľúbené je maľovanie na nechty. Tomto prípade sa však musíte zveriť do rúk osobe, ktorá s tým má skúsenosti.

jarné nechty

Maľovanie na nechty nie je vôbec jednoduché. Ale nechtárka, ktorá v tom má prax vám dokáže namaľovať na nechty krásny dizajn. Túto jar budú veľmi obľúbené geometrické tvary. Stačia len vodorovné čiary a váš necht bude oveľa zaujímavejší. V oblasti gélových nechtov sa takisto začali používať novinky v podobe zlata či striebra na nechty. Pri akýchkoľvek aplikáciách, ktoré sa na nechty maľujú či lepia je dôležité, aby bol použitý kvalitný vrchný priesvitný lak. Práve ten zabezpečí, že nechty budú držať aj niekoľko týždňov. V prípade gélových nechtov však nezabudnite na UV lampu. Ak nemáte skúsenosti s výrobou nechtov a potrebujete kvalitné, profesionálne produkty, navštívte internetovú stránku d-nails.sk. Na d-nails.sk nájdete každá žena niečo pre seba.