Čisté kanalizácie a potrubia hneď teraz!

Niekedy venujeme pozornosť všetkému okolo nášho domu, avšak na starostlivosť o odpadové potrubia či kanalizáciu sa v dnešnej uponáhľanej dobe často zabúda. Máte problém so slabo odtekajúcim odpadom v kuchyni či v kúpeľni? Tušíte, že by mohlo ísť o upchaté či prípadne zanesené odpadové potrubie? Skúšali ste ho už vyčistiť podomácky alebo iným spôsobom, no nejde to podľa vašich predstáv? Neviete ako na to? Netrápte sa alebo neotravujte zbytočne susedov, či kamarátov. Obráťte sa na nás.

Ponúkame vám profesionálne krtkovanie kanalizácií Ab-krtkovanie.sk. Venujeme sa krtkovaniu už niekoľko rokov a v tomto odbore máme mnoho bohatých skúseností. Usadeniny špiny ale i mastnota sa usádzajú na povrchu odpadových potrubí a tak zhoršujú priechod cez potrubia čiastočne alebo nakoniec úplne, kedy vám voda z kanalizácie môže vyraziť cez odpad až do domu.

čistenie kanalizácií

Na odstránenie týchto usadenín a na vyčistenie potrubí využívame vysokotlakové čistenie pomocou tlaku vody, ktoré nečistoty ľahko a jednoducho uvoľní. V prípade tvrdých problémových usadenín využívame elektromechanické čistenie pomocou elektromotora a oceľovej struny, ktorá pomocou vibrácií odstráni dokonale aj tie najtvrdšie nánosy špiny vo vašom potrubí či v kanalizácii. Nečakajte na vážnejšie problémy. Ak máte už spomalený odtok, tušíte v čom bude problém, riešte skôr prevenciu a kontaktujte nás. Vždy je lepšia prevencia ako následné riešenie komplikovaného problému.

profesionálne čistenie

Naše služby sú vám dostupné nonstop a preto nás neváhajte kontaktovať kedykoľvek. Naši pracovníci sú skúsení, vybavení tými najmodernejšími prostriedkami aby vám mohli pomôcť. Cena za naše ponúkané služby je v porovnaní s ostatými firmami na trhu najvýhodnejšia.

Na našich webových stránkach nás viete kontaktovať pomocou kontaktného formulára a my sa vám ozveme hneď ako to bude možné. Nečakajte a využite naše služby ešte hneď.